Понеділок, 10.08.2020, 08:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 68 м.Маріуполя

Якість освіти

Результати олімпіад з базових дисциплін в 

2016-2017 навчальному році міський етап.

ПІБ учня

Клас

Предмет

Кількість балів

Місце

ПІБ вчителя

1.

Нікулін Сергій

Українська мова та літ.

53

 

Сверида І. Є.

2.

Семенюк Анастасія

11б

69

 

Корольова В. С.

3.

Рудомьоткін Максим

11а

Хімія

9

 

Небрат В. М.

4.

Бойко Юлія

Інформатика

21,6

 

Устінова Н. В.

5.

Чиж Валерія

Математика

17

 

Марух  І. М.

6.

Дерновий Владислав

2

 

Стояніна Н. І.

7.

Рибальченко Сергій

12

 

Семенко О. І.

8.

Гвоздікова Марія

Історія

31

 

Ковальова В. В.

9

Голубець Артур

10а

29,5

 

10.

Ісаєва Марія

11а

23

 

11.

Грідасова Юлія

Геграфія

15

 

Криворучко Л. Ф.

12.

Пісоцька Юлія

20

 

13.

Іванченко Нікіта

23

 

Кобзар-Гута Н. М.

14.

Некрашевич Марк

11а

Економіка

22

 

15.

Савчук Артем

11а

23

 

16.

Суворкіна Аліна

11а

Рос. мова, літ.

60

 

Ловчикова Т. Д.

17.

Кобзєв Антон

Біологія

24,5

 

Шадріна Н.В.

18.

Семенко Антон

10а

14

 

19.

Ісаєва Марія

11а

28

 

20.

Пісоцька Юлія

Англійська мова

50

 

Жукова Г. В.

21.

Кобзєв Антон

67

III

Полтавська І. В.

22.

Рудомьоткін Кирило

Трудове навчання

63,5

 

Пучка Н. В.

23.

Рибальченко Сергій

71,75

II

24.

Товарницька Ірина

34

 

Топалова Т. Д.

25.

Маломуж Валерія

Фізика

16

 

Черв’якова Г. М.

План  - 31 учень     Факт – 25 учнів (6 учнів -  з поважних причин не приймали участь: змагання та стан здоров’я).


          Результати участі в олімпіадах з базових дисциплін

     

Навчальний рік

 

шкільний

міський

обласний

Усього учнів (середня, старша школа)

учасників

призерів

учасників

призерів

учасників

призерів

чол.

%

чол.

%

чол.

%

чол.

%

чол.

%

чол.

%

2012-2013

504

338

67%

42

12,5%

37

88%

7

18%

-

-

-

-

2013-2014

483

321

66%

36

10%

35

97%

4

11%

1

25%

-

-

2014-2015

363

134

36%

24

17%

22

91%

4

18%

-

-

-

-

2015-2016

390

163

41%

    26

111%

225

96%

11

4%

--

--

--

--

2016-2017

449

235

52%

    31

113%

325

80%

22

    8%

--

--

--

--


 

Результати учнівських  олімпіад    з  базових дисциплін

в 2015-2016 навчальному році

Навчальний

предмет

Клас

Кількість

дітей  (п)

Кількість

дітей( учасн. %)

Переможці

 

Вчитель

І етап

ІІ етап

1.

Фізика

7

65

15 – 23%

1

 

Черв’якова Г.М.

8

53

7 – 13%

0

 

9

48

3 – 6%

0

 

10

33

4 -12%

0

 

11

34

2 – 6%

0

 

2.

Хімія

7

 

9 - %

0

 

Небрат В.М.

8

64

9 – %

1

 

9

81

5 – %

0

 

10

35

8 -%

0

 

3.

Біологія

8

53

5- 9,5%

1

 

Шадріна Н.В.

10

33

2 -6 %

1

 

11

34

2 – 6%

1

 

9

48

3 –6 %

1

 

Шадріна Н.В.

4.

Інформатика

7

65

7-11%

2

 

Устінова Н.В.

9

48

2 – 4%

2

 

10

33

1 – 3%

0

 

5.

Математика

5

77

14– 18%

0

 

СеменкО.І., Марух І.М.

6

75

8 – 11%

1

 

Стояніна Н.І.

7

64

5 –8 %

0

 

Марух І.М.

8

53

5 – 10%

2

 

Семенко О.І.

9

48

3 – 6%

0

 

Стояніна Н.І.

10

33

3– 9%

0

 

Марух І.М., Стояніна Н.І.

11

34

2 - 6%

0

 

Семенко О.І.

6.

Географія

7

75

6 – 9%

0

 

Криворучко Л.Ф.

 

8

53

5 – 10,5%

0

 

9

48

2 -4%

0

 

10

33

4– 12%

1

 

7.

Історія

8

53

6 – 11%

1

 

Варава О.С.

10

33

4 – 12%

1

 

Ковальова В.В.

11

34

7 – 21%

1

 

9

48

4 – 8%

1

 

8.

Право

9

48

3 – 6%

1

 

 

Ковальова В.В.

10

33

4 – 12%

1

 

11

34

7 – 21%

1

 

9.

Англійська мова

8

53

2 – 4%

1

 

Полтавська І.В.

10

33

1 - 3%

0

 

Полтавська І.В.

11

34

1 – 3%

0

 

Жукова Г.В.

10.

Українська мова

7

75

2 – 3%

0

 

Сверида І.Є

8

53

3 –7 %

0

 

Корольова В.С.,

 

10

33

4 – 12%

0

 

Гейст М.В., Корольова В.С.

 

11.

Трудове навчання

8

53

15- 28%

0

 

ТопаловаТ.Д., Пучка Н.В.

9

48

10-21%

2

 

12.

Російська мова

9

48

6 – 12,5%

0

 

ЛовчиковаТ.Д.

8

53

4 – 7,5%

0

 

Проскурнікова С.М.

Лобода-Солдатенко І.О.

10

33

6 – 18%

1

1

Ловчикова Т.Д.

11

34

4 – 12%

1

 

 Проскурнікова С.М.

 

  Разом – 12 предметів

18 класів

690 учнів

234

учні -

34%

26 учнів

11%

4%

20 вчителів- 59%

  Переможець ІІ етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін:

Суворкіна Аліна – учениця  10-А класу – ІІ місце (російська мова та література).


Результативність участі учнів

в олімпіадах  з базових дисциплін

2012-2013 н.р.

№ з/п

Прізвище, ім’я учнів

Клас

Предмет

Зайняте місце

ПІБ вчителя

місто

обл

1.

Переверзєв Олександр

8-А

Рос. мова та літ.

3

-

Проскурнікова С.М.

2.

Мостова Ірина

11-Б

Рос. мова та літ.

3

-

Щупакова Н.М.

3.

Суббачева Юлія

10-Б

Укр. мова та літ.

3

-

Ткаченко А.Г.

4.

Дмитрієва Олеся

10-А

Економіка

2

-

Кобзар - Гута Н.М.

5.

Береснєв Олег

11-А

Економіка

1

-

Кобзар - Гута Н.М.

6.

Дмитрієва Олеся

10-А

Англійська мова

3

-

Воробйова І.Б.

7.

Кондаурова Тетяна

11-А

Біологія

3

-

Шадріна Н.В.

2013-2014 н.р

№ з/п

Прізвище, ім’я учнів

Клас

Предмет

Зайняте місце

ПІБ вчителя

місто

обл

1.

Суворкіна Аліна

8-Б

Російська мова

2

8

Щупакова Н.М.

2.

Москвітіна Крістіна

10-А

Біологія

3

-

Шадріна Н.В.

3.

Носенко  Андрій

8-А

Трудове навчання

3

-

Пучка Н.В.

4.

Ребрей Кристина

8-В

Трудове навчання

2

-

Топалова Т.Д.

 

2014-2015 н.р.

№ з/п

Прізвище, ім’я учнів

Клас

Предмет

Зайняте місце

ПІБ вчителя

місто

обл

1.

Суворкіна Аліна

9-Б

Російська мова

2

-

Щупакова Н.М.

2.

Переверзєв Олександр

10-А

Рос. мова та літ.

3

-

Проскурнікова С.М.

3.

Іванченко Ганна

11-Б

Історія

3

-

Ковальова В.В.

4.

Емолінь Тетяна

11-Б

Хімія

3

-

Небрат В.М.

 

2015-2016 н.р.

№ з/п

Прізвище, ім’я учнів

Клас

Предмет

Зайняте місце

ПІБ вчителя

місто

обл

1.

Суворкіна Аліна

10-А

Російська мова

2

-

Ловчикова Т.Д.

 

2016-2017 н.р.

№ з/п

Прізвище, ім’я учнів

Клас

Предмет

Зайняте місце

ПІБ вчителя

місто

обл

1.

Кобзєв Антон

9-А

Англійська мова

3

-

Полтавська І.В.

2.

Рибальченко Сергій

9-А

Трудове навчання

2

 

Пучка Н.В.