Понеділок, 16.09.2019, 19:44
«  Вересень 2019  »

Методичне об'єднання початкових класів

Методичне об'єднання вчителів початкових класів.

Керівник методичного об'єднання: Фурман Інна Миколаївна.

Методична проблема над якою працюють вчителі початкових класів:

«Зміна підходів до підготовки та проведення уроку як основної форми організації навчальної діяльності (в основі міжпредметна інтеграція)»

Методичні проблеми над якими працюють учителі початкових класів

ПІБ Проблема

Кваліфікація

вчителя

1 Фурман Інна Миколаївна Самоосвітня діяльність молодших класів I к.к.
2 Акентьєва Юлія Вікторівна
Розвиваючі ігри на уроках у початковій школі
I к.к.
3 Гаргаєва Ірина Миколаївна Розвиток логічного мислення на уроках математики «Спеціаліст»
4 Руденко Ольга В’ячеславівна Розвиток логічного мислення на уроках української мови «Спеціаліст»
5 Климанчук Олена Миколаївна Розвиток компетентності продуктивної творчої діяльності школярів «Вища»
6 Акулич Олена Миколаївна
Формування комунікативної компетентності у молодших школярів
I к.к.

8 Романюк Олена Миколаївна Види самостійних робіт учнів на уроках у початкових класах. I к.к.
9 Лісовец Марія Анатоліївна Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови. I к.к.

Федорчук Марина Валеріївна

Розвиток логічного мислення на уроках математики I к.к.
11 Преснухіна Вікторія Василівна
Розвиток пізнавальної компетентності шляхом диференційованого
підходу на уроках математики
I к.к.
12 Усюкіна Олена Анатоліївна Формування комунікативної компетентності у молодших школярів I к.к
13 Лавренчук Тетяна Анатоліївна Сучасний урок з точки зору забезпечення розвитку пізнавальних інтересів «Старший вчитель»
14 Лепеха Світлана Володимирівна Розвиток життєвих компетентностей молодшого школяра на уроках природознавства I к.к
15 Ахбаш Тетяна Вікторівна Формування комунікативної компетентності у молодших школярів I к.к.
16 Обризан Катерина Володимирівна Фізичний розвиток учнів за допомогою рухливих ігор. «Спеціаліст»
17 Трусова Олена Володимирівна
Формування навичок вміння вчитися на уроках у початковій школі
I к.к.
18 Морозова Ольга Костянтинівна Український музичний фольклор як спосіб формування музичних здібностей дітей
«Спеціаліст»

У 2016-2017 н.р. розпочала роботу творча група вчителів початкових класів.

Тема роботи:«Створення посібника «Варіанти інтеграції на уроках природознавства в 2-му класі»»

Склад групи:

1. Гаргаєва Ірина Миколаївна

2.Акентьєва Юлія Вікторівна

3.Ахбаш Тетяна Вікторівна

4.Федорчук Марина Валеріївна

Керівник групи: Медведєва Анжеліка Максимівна

У 2018 р. виданий посібник для вчителів "Інтеграція на уроках природознавства у 2 класі" представлений у серпні на конгресі освітян в м. Краматорськ.