Середа, 23.01.2019, 23:14
«  Січень 2019  »

Професійне зростання педагогів

В 2015-2016 навчальному  році  вчителі та  адміністрація  школи разом з методистами МНМЦ Бровкіною Л.О., Гринько О.І.  організували та провели на базі школи технопарк «Забезпечення якості освіти: технології, які працюють». За планом:

1.

Привітання учасників технопарку. Презентаційний ролик про школу

Перков В.О., директор

ЗОШ № 68

1.

Оголошення теми, мети, завдань технопарку

Бровкіна Л.О., методист

1.

Метапредметний підхід як ядро державних освітніх стандартів

Ловчикова Т.Д., учитель російської мови та літератури

1.

Корекція навчальних досягнень  учнів як запорука підвищення якості освіти

Медведєва А.М.,

Акентьєва Ю.В., учителі початкових класів

Технології моніторингу

метапредметних результатів освіти

Климанчук О.М.,

Лавренчук Т.А.,

Преснухіна В.В., учителі початкових  класів

Рефлексивно-гуманістичнийпідхід до організаціїнавчально-виховногопроцесу

Жукова Г.В.,

Полтавська І.В.,

учителі іноземної мови

1.

Реалізація принципу цілісності  освітнього процесу через упровадження бінарної моделі навчання

Устінова Н.В., учитель інформатики,

Шадріна Н.В., учитель біології,

КулагінаЛ.І., учитель ОЗ,

Небрат В.М., учитель хімії

1.

Сучасні технології формування інформаційної компетентності у учнів

Ковальова В.В., учитель історії.,

Жос О.В., учитель художньої культури,

Криворучко Л.Ф., учитель географії,

Кобзар-Гута Н.М., учитель економіки

1.

Професійний розвиток педагога: управлінський аспект.

Перков В.О., директор

ЗОШ № 68

10.

Підведення підсумків. Рефлексія «Школа - територія відкритих можливостей…»

Бровкіна Л.О., методист

В 2015-2016 навчальному  році  друковані роботи працівників школи.

Матеріали  технопарку надруковані в «Методичному віснику» №1 січень – березень 2016 р., та  був виданий збірник НМЦ  за даними матеріалами. За 2015-2016 навчальний рік  були публікації в «Методичному віснику»; Барбарова О.О. – завідувач бібліотекою, «Керівництво читанням учнів у шкільній бібліотеці» (№2 квітень-липень 2016 р.); Ловчикова Т.Д.,  Устінова Н.В. «Засвоєння метапредметних підходів в навчанні» (№3 липень – вересень 2015 р.)

Лобода-Солдатенко І .О. надрукована стаття  «Курс «Українознавство» у національно-патріотичному вихованні учнів початкової школи», в рамках друкування  матеріалів  обласної науково-практичної конференції «Реалії та перспективи національно-патріотичного виховання у вимірі сучасності» і  в «Методичному віснику» №4  жовтень-грудень 2015 р.

В 2015-2016 навчальному році були публікації  на методичному інтернет-порталі:Кобзар-Гута Н.М., Барбарова О.О., Ткаченко А.Г., Устінова Н.В.; виданий  методичний кейс вчителя географії та економіки Кобзар-Гута Н.М. за темою «Проектування навчального середовища на уроках географії та економіки з метою підвищення якості освіти», який був затверджений на методичній раді МНМЦ  протокол №3 від 26.02.2016 р.

В 2015-2016 навчальному  році вчителі брали участь в конкурсах, семінарах.

Климанчук О.М.  зайняла в обласному  огляді -конкурсі «Веб-вітрина «Ми  - майбутнє»»  ІІ місце  в номінації «Відеоогляд» («Фізкультхвилинка в загальноосвітніх навчальних закладах»); була учасником обласної  конференції  м. Краматорськ  за темою  «Генеза положень національно-патріотичного виховання в початковій школі».

Вчителі початкової школи  Гаргаєва І.М., Климанчук О.М., Фурман І.М.  брали участь в педагогічному симпозіумі «Мистецтво спілкування» на базі МНМЦ

В конкурсі  «Перспектива – 2016 »  брали участь учні школи, а вчителі отримали   дипломи за підготовку учнів Кулагіна Л.Г.  (диплом ІІІ ступені), Небоат В.М.              ( диплом ІІ ступеню), Шадріна Н.В., Криворучко Л.Ф. (дипломи учасників).

В 2015 – 2016 навчальний рік учителі школи брали участь в професійному конкурсі «Учитель року - 2016» : Лучков І.Д. – вчитель предмету «Захист Вітчизни» в своїй номінації посів І місце на міському етапі  та ІІ місці обласному етапі конкурсу «Учитель року»; Ковальова В.В. – вчитель історії посіла ІІ місце в своїй номінації  на міському рівні та отримала І місце в категорії  «Кращий урок».

В цьому навчальному році  вчителі початкової школи презентували свою збірку матеріалів до занять  «Українознавство»,  автори- укладачі: Климанчук О.М., Фурман І.М., Морозова О.К., методичний супровід Лобода-Солдатенко І.О.

Заступник директора Кобзар-Гута Н.М. пройшла підготовку до викладання курсу  та його апробацію «Кроки до порозуміння» м. Київ  ( USAID).  Жос О. В. -   психолог пройшла з учнями підготовку – по питанням вирішення конфліктних ситуацій м. Київ та м. Маріуполь ( USAID).

Дипломами та сертифікатами були нагороджені вчителі за підготовку учнів до конкурсів  і проведення конкурсів різних рівнів: Жукова Г.В., Полтавська І.В., Лавренчук Т.А., Ткаченко А.Г., Варава О.С., Яресько О.М.,Ковальова В.В., Кобзар-Гута Н.М., Лобода-Солдатенко І.О., Шадріна Н.В.,  Ловчикова Т.Д., Небрат В.М., Медведєва А.М., Климанчук О.М.,  Преснухіна В.В., Жос О.В., Криворучко Л.Ф., Семенко О.І., Устінова Н.В., Кулагіна Л.І., Акентьева Ю.В.

В 2015-2016 н.р. отримали подяки: Лобода-Солдатенко І.О. – заступник директора з НВР – за активну участь у роботі журі  V  міського  конкурсу молодих педагогів   « Сучасній  школі – новий учитель»,  Кобзар- Гута Н.М. – заступник директора з НВР за якісну роботу з обдарованими дітьми,  впровадження новітніх  технологій в навчально-виховному процесі.