Понеділок, 10.08.2020, 08:11
«  Січень 2020  »

Головна » 2020 » Січень » 16 » Веселі та корисні канікули
Веселі та корисні канікули

Не зважаючи на канікули, заняття з хореографії шкільного танцювального колективу "Маленька країна" (керівник Федорчук Марина Валеріївна) продовжувалися.

Хореографію слід розглядати, як один з обов'язкових аспектів виховання гармонійної особистості.

1. Постава. Танець дає те, що не дає навіть спорт. Уміння себе нести.

2. Дисципліна. У будь-якому випадку, танець - це велика праця. Дитина з малку вчиться не лінуватися, прагнути до розвитку, долати труднощі. Діти, які займаються хореографією більш зібрані і відповідальні.

3. Творчість. Дитина вчиться виявляти себе за допомогою руху, передавати свій емоційний стан через танець.

4. Концентрація. Танець вчить усвідомлювати себе тут і зараз. Повністю контролювати, що в даний момент відбувається з твоїм тілом. Дрібниць в танці немає.

5. Робота в команді. Коли йде виступ, позитивний результат залежить від самодостатності, бездоганності кожного виконавця, окремо і злагодженої, гармонійної роботи всього колективу.

6. Спілкування. У період гаджетів це особливо важливо. А в даному випадку, у дітей є спільне захоплення. Їм завжди є про що поговорити, що обговорити, що згадати. Вони вчаться підтримувати один одного, допомагати. Як показує практика, найчастіше, це вже дружба на все життя. Так як діти долають багато перешкод разом, у команді.

7. Фізична підготовка. Танцюючі діти дуже витривалі і зовсім не бояться фізичної праці.

8. Лідерські якості. Можливість висловити себе. Проявити і показати. Дитина росте на сцені. Вона звикає до публіки, до уваги, до того, що на неї дивляться. До змагального моменту на конкурсах. Вона прагне бути краще. У той же час, розуміючи, що це важко. І щоб бути краще, потрібно постійно розвиватися.

9. Естетика. Люди, які займалися хореографією завжди відрізняються вишуканістю смаку. Вони оригінальні, неповторні і не бояться експериментувати зі своїм стилем.

10. Комунікація. Танець є засобом комунікації між людьми. Чим людина вільніше, ритмічно і емоційно рухається, тим спокійніше і розкутіше вона відчуває себе на будь-якому заході.

11. Свобода вибору. Віддаючи дитину в дитинстві в Танцювальний колектив, ви даєте йому можливість вільно вибирати чим він займатиметься в майбутньому. Вихована, красива, творча, цілеспрямована, фізично добре розвинена молода людина зможе легше знайти собі професійну сферу. Ви даєте їй основу його життєдіяльності.

Хореографія, це те, що об'єднує в собі різні аспекти. І є, в своєму роді, унікальним видом діяльності!

# "Healthy Schools": "Заради здорових і радісних школярів"

Переглядів: 84 | Додав: ЗОШ№68 | Рейтинг: 0.0/0